Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Prodejte Automobilový průmysl prostřednictvím eXus Market


Chcete prodat svůj Automobilový průmysl? K tomu můžete využít různé způsoby prodeje. Nabídněte své Automobilový průmysl prodejcům nebo prodejcům, ale mějte na paměti, že cena od prodejce bude nižší než tržní cena asi o 30 %. Můžete dát Automobilový průmysl k prodeji na bazaru, ale to vyžaduje vaši přítomnost na místě a budete muset odložit své podnikání. Můžete si dát inzerát do novin, ale dnes je jen velmi málo lidí, kteří čtou noviny a je nepravděpodobné, že přes noviny najdete skutečného kupce za dobrou cenu. Můžete si také umístit reklamu na web o prodeji aut, což je nejlepší možnost, pokud chcete prodat své Automobilový průmysl, aniž byste byli vyrušováni z každodenních záležitostí nebo práce. Na našem webu si můžete zdarma podat inzerát a prodat svůj Automobilový průmysl. Chcete-li to provést, musíte se nejprve zaregistrovat a vytvořit svůj profil a poté přidat inzerát.

Přihlásit seRegistrace

Registrační odkaz

Chcete-li přidat inzerát na naše stránky, musíte se nejprve zaregistrovat. Klikněte na registrační odkaz a vyplňte všechna pole – jméno, příjmení, e-mailovou adresu a heslo. Heslo musí mít alespoň 8 znaků, včetně velkých, malých a číselných znaků. Vyplňte captcha a poté musíte před registrací odsouhlasit podmínky . Poté bude na vaši e-mailovou adresu zaslán šestimístný kód, který musíte zadat na stránce aktivace uživatele, abyste mohli aktivovat a dokončit svůj profil. Svůj profil si můžete aktivovat také přes Google nebo Facebook. V tomto případě nebude existovat žádný kód, protože vaše e-mailová adresa již byla ověřena. Stačí vyplnit a aktivovat svůj profil. Po dokončení registrace budete přesměrováni na hlavní stránku, kde se již můžete přihlásit jako registrovaný uživatel a přidat inzerát a prodat svůj Automobilový průmysl.

Zveřejněte inzerát na eXus Market – Automobilový průmysl

Tlačítko prodat zdarma

Nyní, jako registrovaný uživatel, můžete přidat svůj Automobilový průmysl na naše webové stránky k prodeji. Chcete-li to provést, klikněte v navigačním menu na tlačítko - PRODEJ ZDARMA - a z nabídky vyberte Automobilový průmysl. Poté budete přesměrováni na stránku, kde můžete zadat všechny údaje (obecné údaje, motor, převodovka, karoserie, doplňky, cena, fotografie a popis) a přidat svůj Automobilový průmysl k prodeji. Nyní je vaše reklama dostupná online a každý uživatel našeho webu může vidět vaše Automobilový průmysl na eXus Market. Všechny své inzeráty najdete kliknutím na tlačítko - Moje zóna - v navigačním menu a výběrem kategorie auta, motocykly, nákladní auta, ... a tak dále. Zde můžete svůj inzerát změnit nebo smazat. Také ve stejné nabídce, pokud vyberete kategorii můj profil, můžete změnit svůj profil nebo heslo nebo zcela smazat svůj profil a všechny své reklamy.

FAQ

Kolik stojí zveřejnění reklamy na eXus Market?

Publikování inzerátů k prodeji na našem webu je pro uživatele zcela zdarma.

V současné době neexistují žádná omezení týkající se doby zveřejňování reklam na webu. Reklama zůstane dostupná, dokud ji uživatel nesmaže.

Chcete-li to provést, musíte se na stránce zaregistrovat nebo aktivovat svůj profil přes Google nebo Facebook. Dále vyberte kategorii svého vozidla, poté vyplňte podrobnosti, nahrajte fotografii, přidejte popis a váš inzerát je připraven ke zveřejnění.

Klikněte na tlačítko - Moje zóna - a vyberte kategorii svého vozidla a uvidíte všechny své inzeráty v této kategorii. Poté klikněte na tlačítko - Upravit - pro změnu oznámení nebo na tlačítko -Smazat - pro smazání oznámení.

Klikněte na tlačítko -Moje zóna- v navigačním menu a klikněte na odkaz -Můj profil-, poté klikněte na tlačítko -Upravit- a dostanete se na stránku, kde můžete změnit svůj profil nebo heslo nebo je úplně smazat. váš profil a všechny vaše reklamní reklamy.